fbpx

“Věřím v lidský potenciál.”

Individuální klienti

Koučování - 3 000,- / 60 min

Co vás čeká: Při koučování se společně zaměříme na vaše životní cíle a na to, jak jich postupně dosáhnout.

 

Talentový test CliftonStrenghts 5 a konzultace (2 900,- / 75 min konzultace)

Co vás čeká: Před samotným testem obdržíte otázky, které pomohou lépe specifikovat oblast, na kterou je vhodné se zaměřit. Test jako takový pak odkryje vašich prvních 5 dominantních talentů. Objevíte, co je pro vás přirozené a do čeho se vyplatí investovat svou energii. Následuje konzultace, která je zaměřena na využívání vašich dominantních talentů v praxi a na to, jak z nich vytěžit maximum pro oblast, kterou vnímáte jako nejvíce potřebnou. Součástí je také hodnotový test, který vám ukáže, jak propojit talenty s vašimi životními hodnotami. V ceně jsou zahrnuty i další materiály, které můžete využít pro další rozvoj svých talentů.

 

Talentová konzultace CliftonStrenghts 5 (2 500,- / 75 min)

Určeno pro ty, kteří již talentovým testem prošli a chtějí konzultaci.

Při objednání více než dvou konzultací – 1 konzultace / 2 200,-

Talentový test CliftonStrenghts 34 a konzultace (4500,- / 75 min)

Co vás čeká: Klíčové je maximální využití talentového profilu, proto obdržíte ještě před samotným testem otázky, které pomohou lépe specifikovat oblast, na kterou se před konzultací zaměřit. Test jako takový pak odkryje celé pořadí 34 talentů. Konzultace bude následně zaměřena na prvních 10 z nich a na jejich efektivnější využívání ve vašem životě. Díky znalosti těchto talentů si velice rychle uvědomíte své silné stránky. Na konci  konzultace si společně definujeme oblasti, na které se budete chtít do budoucna zaměřit.

Talentová konzultace CliftonStrenghts 34 (2 500,- / 75 min)

Určeno pro ty, kteří již talentovým testem prošli a chtějí konzultaci.

Při objednání více než dvou konzultací – 1 konzultace / 2 200,-

Konzultace hodnot - 2 500,- / 60 min. konzultace

Co vás čeká: Zaměříme se na klíčové hodnoty ve vašem životě a na jejich konkrétní odkaz. Konzultace je zaměřena také na další podněty pro hlubší uchopení vašich hodnot. V ceně jsou zahrnuty i další materiály, které můžete využít pro váš další rozvoj.

 

Kariérové poradenství - 1 500,- / 60 min. konzultace

Co vás čeká: Konzultace jsou zaměřeny na vaše potřeby (vyprofilování vhodného zaměstnání, napsání kvalitního životopisu, další kariérní kroky apod.)